"Płacz jest ok"

"PŁACZ JEST OK"

AUTOR MOLLY POTTER

W dzisiejszych czasach często nie radzimy sobie z emocjami, nie tylko dzieci ale także dorosłych dotyka ten problem. Polecamy więc książkę, która nie bez powodu ma taki tytuł.

Naprawdę możemy płakać, każdy z nas musi jakoś wyrazić to jak się czuje i opisać z jakiego powodu tak się czuje. Płacz rozwija inteligencję emocjonalną u małych dzieci, które mogą odczuwać frustracje, gdy nie są w stanie wyrazić swoich uczuć .Książka ta to idealne rozpoczęcie wszystkich ważnych rozmów. Zawiera praktyczne sposoby radzenia sobie z codziennymi zmartwieniami oraz mini porady dla rodziców, jak rozmawiać z dziećmi o ich troskach .